ODGDYBIANIE – spotkanie otwarte

  • Gdybym… miał(a) więcej czasu/pieniędzy/
  • Gdybym… nie bał(a) się/nie miał(a) tyle do stracenia…
  • Gdyby… mój mąż/sąsiad/żona/matka/teściowa byli inni…
  • Gdy… przejdę na emeryturę/dzieci urosną/skończę studia/wygram olimpiadę…

Gdybyś chciał(a) przestać gdybać i zacząć działać…  zaprosilibyśmy Cię do grupy ODGDYBIANIA – czyli wspierania działania i przełamywania pokusy odkładania na później.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie otwarte, na którym Aneta Kordas opowie o szczegółach pracy nad odgdybianiem, czyli o metodzie Action Learning już 23 lutego o godzinie 18.

Nie gdybaj – przybywaj! Zapraszamy!

Grupa przeznaczona będzie dla osób, które chcą zrealizować odkładane dotąd plany. Możesz użyć jej do uruchomienia własnej firmy, zbudowania domku w ogrodzie, napisania książki, stworzenia strony internetowej, czy dowolnego projektu, który chodzi Ci po głowie, ale dotąd znajdowałeś(aś) mnóstwo wymówek lub powodów, żeby plany te odłożyć skutecznie na później. Szczególnie polecamy uczestnictwo osobom, które mają skłonności do prokrastynacji – ciągłego odkładania działań na ostatnią chwilę lub na bliżej nieokreślone w czasie „jutro”.

Odgdybianie to proces grupowego mobilizowania się nawzajem do realizacji swoich zamierzeń. Praca grupy opiera się na metodzie Action Learning – uczenia się przez działanie, niezwykle skutecznej metodologii rozwoju i rozwiązywania problemów, która pomogła już nie jednej organizacji i człowiekowi nie tylko zrealizować zaplanowane działania, ale również korzystać z własnych doświadczeń i wydarzeń do skutecznego kreowania swojej przyszłości. Każdy członek grupy pracuje nad swoim projektem, korzystając ze wsparcia pozostałych uczestników, siły grupowego rozwiązywania problemów i barier oraz pomocy moderatora czuwającego nad właściwym przebiegiem procesu uczenia się.

Spotkanie otwarte to niezobowiązująca formuła rozmowy o różnych aspektach pomocy psychologicznej. Spotkania otwarte są bezpłatne i odbywają się w siedzibie Pracowni Nad Sobą, przy ul. Straszewskiego 28/20. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zaznaczenie chęci przybycia, byśmy wiedzieli jak przygotować przestrzeń. Link do wydarzenia na FB.

Aneta Kordas – psycholog, wieloletni certyfikowany trener, konsultant HR. Prowadzi projekty doradcze i konsultacje dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi i poprawy efektywności funkcjonowania zespołów. Od ponad 10 lat wspiera także kadrę zarządzającą i pracowników w zakresie rozwoju kompetencji osobistych (komunikacja, rozwiązywanie problemów, asertywność, radzenie sobie ze stresem) oraz podejmowania strategicznych decyzji w zakresie zarządzania personelem. Posiada dyplom ukończenia kursu I stopnia „Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ) i z sukcesami wykorzystuje te metodologię do wspierania rozwoju efektywności ludzi i zespołów w organizacjach. Od 2014 roku konsultant Małopolskiego Programu Profilaktyki Depresji „Wyprzedzić Smutek” oraz członek krakowskiej grupy praktyków metody Action Learning.

 

Photo credit: Photo Extremist via Foter.com / CC BY-ND

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *