Grupa wspierająco rozwojowa MAMY JA

Początek macierzyństwa to okres doświadczania wielu sprzecznych emocji. Z jednej stronyradości, szczęścia i satysfakcji, z drugiej – lęku, złości czy frustracji. To także okres doświadczania samej siebie w zupełnie nowy sposób. Okres odkrywania w sobie nowych możliwości, ale i ogromnego zmęcznia. Wszystkie Panie, które chciałyby ten czas przeżyć przede wszystkim z większą świadomością siebie oraz większym spokojem zapraszamy do udziału w grupie wspierająco-rozwojowej „Mamy Ja”.

Dla kogo jest grupa? Dla kobiet w ciąży i mam małych dzieci (0-3).

O co chodzi? Rozmawiając na tematy wnoszone na bieżąco przez uczestniczki grupy, będziemy się równocześnie odnosić do takich problemów jak przeżywane lęki i radzenie sobie z nimi, odkrywanie własnych potrzeb i sposobów realizowania ich czy też mierzenie się z oczekiwaniami, jakie mamy mają wobec samych siebie, ale i które inni mają wobec nich. Centralnym punktem rozmów ma być Ja Mamy. Celem spotkań ma być zwiększenie samoświadomości oraz znalezienie adekwatnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i emocjami.

Jak często? 1,5 godziny 1 x w tygodniu

Jak długo? Grupa ma charakter otwarty. Będziesz mogła zrezygnować w dowolnym momencie, w którym uznasz, że już nie jest Ci potrzebna. Równocześnie w dowolnym momencie – w miarę wolnych miejsc – będzie mogła do grupy dołączyć nowa uczestniczka. Dla kobiet w ciąży możliwość powrotu do grupy po urodzeniu dziecka.

Kiedy? Środy 10:30-12:00

Start: Listopad 2016

Cena:  40 zł/spotkanie

Prowadzące: Anna Mędrzycka, Zofia Wróbel.

 

Photo credit: theglobalpanorama via Foter.com / CC BY-SA

Co o tym myślisz?