Spotkanie otwarte MAMY JA

Spotkanie otwarte w Pracowni.

Powiedzieć, że macierzyństwo „zmienia wszystko”, to powiedzieć banał. Bo przecież wiadomo, że zmienia. Otwiera nowe perspektywy, ale i wydobywa z tyłu głowy to, co wydawało się już zapomniane czy rozpracowane. Więc zmienia i nie zmienia równocześnie. Już zachodząc w ciążę kobieta staje wobec rozmaitych nowych-nie nowych emocji, lęków, myśli, sytuacji, co pogłębia się po urodzeniu dziecka, gdy wyobrażenia zderzają się z rzeczywistością. Początek macierzyństwa śmiało można nazwać kryzysem, z którym każda młoda mama musi sobie poradzić – na swój sposób. Dodatkowo od samego początku kobieta spotyka się z licznymi oczekiwaniami społecznymi, które nie zawsze pomagają w odnajdywaniu własnego macierzyńskiego Ja.

Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o rodzeniu się Ja Mamy, zapraszamy na spotkanie otwarte, poświęcone początkom macierzyństwa i związanemu z nimi kryzysowi, które odbędzie się w Pracowni Nad Sobą we wtorek 18 października o godzinie 17.00.

W związku z możliwością uczestniczenia w późniejszej grupie rozwojowej dla kobiet w ciąży i mam małych dzieci „Mamy Ja” szczególnie zapraszamy panie, rozpoczynające swoją przygodę z macierzyństwem.

Spotkanie poprowadzi Zofia Wróbel

Photo credit: emerille via Foter.com / CC BY-SA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *