Michał Buczek

Psycholog i pedagog specjalny. Absolwent Uniwersytetu SWPS w Katowicach, Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie. Ukończył pięcioletni całościowy kurs psychoterapii przygotowujący do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego organizowany przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku a także studia podyplomowe w zakresie seksuologii klinicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując zarówno w placówkach resocjalizacyjnych i opiekuńczo – wychowawczych, jak również zajmujących się zdrowiem psychicznym. Wśród nich są m. in. Poradnie Zdrowia Psychicznego w Bytomiu i Tarnowskich Górach, Oddział Psychiatrii Sądowej w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu  a także Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia Instytutu Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w Warszawie. Od 2016 roku prowadzi prywatny gabinet psychoterapii i pomocy psychologiczno-seksuologicznej. Współpracuje również z Centrum Terapii Synteza w Krakowie.

W Pracowni prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży a także terapię par i rodzin. Zajmuje się również terapią dysfunkcji seksualnych o podłożu psychogennym a także wsparciem w kryzysie psychicznym dla osób nieheteronormatywnych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Umów wizytę >